Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Çağrı Merkezi : 444 56 87 | info@multicarrental.com
​​​
 ​

Multicar’ın Avantajları

Multicar filo kiralama hizmetinde, kiraya verilen tüm araçlar sadece “Yetkili Servis” güvencesi ile hizmet almaktadır. Şirketinizin güvenli şekilde yol almasını önceliği kabul eden Multicar, 250’den fazla yetkili servis noktası ile 7 gün 24 saat kesintisiz servis imkanı sunması ve 6 bölge müdürlüğü sayesinde kolay ulaşılabilir olma özelliğiyle şirketiniz için güvenli filo yönetimi vadeder.
Multicar Assistance hizmeti, sürücülerimize her zaman ve her koşulda yardımcı olmak amacını gütmektedir. Multicar; çekme, kurtarma, ambulans, tıbbi yardım, konaklama, eve dönüş, seyahate devam vb. tüm assistance hizmetlerini 7/24 müşterilerine ulaştırır. Otomobilinizle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde yan taraftaki numaradan Türkiye’nin neresinde olursanız olun her zaman bize ulaşabilirsiniz.
Türkiye’nin her yerindeki lastik noktalarımızdan hizmet alarak lastik yönetim giderinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Multicar’ın lastik yönetimi içerisinde; güvenli bir sürüş için mevsimine göre yaz ve kış lastikleri, lastik bakım ve onarımı, aynı zamanda her 50.000 km’de bir lastik değişimi mevcuttur.
Multicar, bütün sigorta işlemlerinizi yürütmekte olup müşterilerine geniş kapsamlı bir sigorta hizmeti sunmaktadır. Bunlara; 3. şahıs sorumluluğu (İhtiyari Mali Mesuliyet), sürücü ve/veya yolcu yaralanması, maddi zarar için ekstra sigorta ve aşkın sigorta dahildir.
Herhangi bir kaza veya arıza durumunda, Türkiye’nin neresinde olursanız olun Multicar size geçici bir araç temin edecektir. Böylelikle, aracınız onarılıp hazır olana kadar geçici bir aracınız olur ve işlerinize aksamadan devam edebilirsiniz.​​​​​
Multicar; alanında uzman çalışanları, sahip olduğu güçlü teknik alt yapı, bilgi birikimi, üretici firmaların vermiş olduğu garantiler ve tüm Türkiye’de yaygın bir servis ağına sahip olması sayesinde uluslararası standartlarda operasyonel filo kiralama hizmeti vermektedir.
Multicar’ın aylık raporlamaları ile filonuzun ve çalışanlarınızın performansını ölçebilir, 3’ü Bir Arada Paketi’nden yararlanabilir, filonuzun akaryakıt ihtiyacını Multicar’a özel akaryakıt indirimleri ile karşılayabilir, aynı zamanda aracınızın sahadaki kontrolünü ölçümleyecek araç takip sistemlerine de özel fiyatla sahip olabilirsiniz.
Firmaların, binek araç alıp aktife kaydetmesi durumunda, araç alımında ödenen Katma Değer Vergisi indirim konusu olamaz, bu da firmalar için bir maliyet unsurudur. Filo kiralama hizmeti ile bu maliyetinizi sıfırlayabilirsiniz. Ayrıca Multicar, firmanız adına tüm araçların bandrol, sigorta, muayene ve vergi işlemlerini takip eder.
Multicar’dan araç kiraladığınız zaman araç masraflarının ne olacağını sabit olarak görebilir, böylelikle riskleri ortadan kaldırabilirsiniz. Multicar, araç filonuzla ilgili her türlü bakım-onarım, vergi ve operasyonel sorumluluğu üstlenerek, personelinizi işinizle ilgili daha önemli konulara yönlendirmenizi, böylelikle verimliliğinizi arttırmanızı sağlar. ​